Soward English to
Specjalistyczny angielski dla dzieci

Metoda Soward English to autorska metoda nauczania języka angielskiego dzieci i młodzieży opracowana przez międzynarodowy zespół specjalistów. Metoda wykorzystuje doświadczenie specjalistów Soward i Brainy w zakresie wspomagania dziecka w rozwoju.

Cechy metody Soward:

  1. wykorzystanie wzmocnienia sensorycznego i treningu mózgu do nauczania języka angielskiego, zgodnie z najnowszymi osiągnięciami z zakresu neurodydaktyki (nauki przyjaznej dla mózgu).
  2. wykorzystanie elementów nauczania dwujęzycznego opartego na CLIL – Content and Language Integrated Learning, który dotyczy zintegrowanego kształcenia przedmiotowo – językowego. Chodzi w niej o jednoczesne przekazywaniu treści z języka angielskiego i innych przedmiotów szkolnych. CLIL jest rekomendowana przez Komisję Europejską na rzecz promowania nauki języków obcych i różnorodności językowej.
  3. wykorzystanie programu kompetencji społecznych/umiejętności życiowych do nauczania komunikacji w języku angielskim. Dzięki temu uczeń nabywa umiejętności mówienia w języku angielskim i jednocześnie nabywa ważnych umiejętności w zakresie kompetencji społecznych przyszłości (odporność psychiczna, uważność, kreatywność, budowanie relacji, asertywność).
  4. metoda komunikacyjna, która angażuje aktywnie uczniów: pracują oni w grupach lub parach, lekcje prowadzone są w formie gier i zabaw językowych, co sprawia że są ciekawe i efektywne, dobór ćwiczeń uwzględnia różne typy inteligencji uczniów, nauka odbywa się poprzez różne kanały sensoryczne (wzrok, słuch, ruch).
NAZWA KURSUWIEK DZIECKA

LICZBA LEKCJI
W TYGODNIU

LICZBA LEKCJI W ROKU

LICZBA OSÓB
W GRUPIE

CENA ROK PLN

CENA MIESIĄC PLN

SOWARD ENGLISH KIDS (SEK)6-8260121800180
SOWARD ENGLISH JUNIOR (SEJ)9-12260121800180
SOWARD ENGLISH TEENS (SET)13-16260121800180
SOWARD ENGLISH EXAM (SEE) kurs przygotowujący do egzaminu
8-klasisty
14-15260122000200
Scroll to Top
Odbierz bezpłatnie plik PDF "25 wskazówek, jak wychować kreatywne dziecko"

Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną