Soward Centrum Sztuk Walki
sztuki walki dla dzieci aikido

Soward CSW - sztuki walki dla dzieci

Wiesz z pewnością jak ważny jest prawidłowy rozwój ruchowy dziecka. Zapewnij swoim pociechom dobry start w dorosłość i zapisz je na zajęcia ze sztuk walki. To dyscyplina sportu, która wspomaga wieloaspektowy rozwój. Z jednej strony dba o dobrą kondycję ruchową, wspomaga układ mięśniowy i kostny, z drugiej z kolei buduje trwałe umiejętności psychologiczne.

Dzieci uczęszczające na sztuki walki są bardziej pewne siebie i lepiej radzą sobie w trudnych sytuacjach. Konieczność maksymalnego skupienia podczas treningu owocuje następnie lepszą koncentracją podczas zajęć szkolnych. Pamiętaj, że zachęcając swoje dziecko do wysiłku fizycznego, wspomagasz też pracę jego mózgu i stymulujesz rozwój umiejętności poznawczych. W Centrum Sztuk Walki w Częstochowie doskonale zdajemy sobie sprawę, że Twoje dziecko jest dla Ciebie najważniejsze na świecie. Z tego względu dbamy o jego bezpieczeństwo oraz komfort w czasie zajęć. Treningi odbywają się wyłącznie pod okiem doświadczonych instruktorów, przygotowanych do pracy z dziećmi i młodzieżą. Dzięki temu, mali miłośnicy japońskich sztuk walki chętnie uczęszczają na zajęcia i z zapałem poznają nowe techniki w ramach wybranej dyscypliny. Zajęcia dla dzieci odbywają się w grupach nieprzekraczających 12 uczestników. Dzięki temu instruktor może kontrolować zachowania swoich podopiecznych.

Dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat lubiących wyzwania oraz treningi o wysokiej intensywności.

boys-girls-aikido

7 zalet treningów dla dzieci:

01.

Wszechstronny rozwój fizyczny i psychiczny dziecka.

02.

Wykwalifikowana kadra mająca przygotowanie pedagogiczne.

03.

Wyposażenie sal treningowych dostosowane do potrzeb najmłodszych.

04.

Ciekawe, wciągające zajęcia angażujące dziecko do ćwiczeń i dostosowane do jego możliwości.

05.

Grupy liczące maksymalnie 12 osób.

06.

Miła, przyjazna atmosfera, pozwalająca poczuć się bezpiecznie nawet bardzo nieśmiałym dzieciom.

07.

Dogodne godziny, umożliwiające dopasowanie czasu treningu do harmonogramu dnia.

Jak wyglądają nasze zajęcia

Struktura kursu

Kurs rozpisany jest na rok. Rok obejmuje 4 etapy. Każdy etap trwa 10 tygodni z 2-tygodniowym okresem na wyrównanie różnic w poziomach uczniów. Zatem każdy etap kończy się w ciągu 3 miesięcy, tak aby móc zrealizować kurs w ciągu roku.

happy-talented-girl-practicing-aikido-showing-her-awards (1)

Soward CSW

Soward CSW to centrum sztuk walki, które na co dzień wspiera prawidłowy i zrównoważony rozwój fizyczny najmłodszych. Soward Sztuki Walki zapewnia dzieciom dobry start w dorosłość. Dyscypliny sportu, które uprawiamy w Soward CSW, wspierają wieloaspektowy rozwój najmłodszych: dbając o dobrą kondycję ruchową, wspomagając układ mięśniowy i kostny, ale też budując trwałe umiejętności psychologiczne.

Dzieci uczęszczające do Soward CSW są bardziej pewne siebie i lepiej radzą sobie w trudnych sytuacjach. W Soward Sztuki Walki dzieci trenują skupienie i koncentrację, a maksymalna uważność podczas treningu owocuje następnie lepszą koncentracją podczas zajęć szkolnych. Dziecko w czasie wysiłku fizycznego wspomaga pracę swojego mózgu i stymuluje rozwój umiejętności poznawczych. W Soward CSW doskonale zdajemy sobie sprawę, że Twoje dziecko jest dla Ciebie najważniejsze na świecie. Z tego względu dbamy o jego bezpieczeństwo oraz komfort w czasie zajęć. Treningi w Soward CSW odbywają się wyłącznie pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy są przygotowani do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Dzięki temu mali miłośnicy japońskich sztuk walki z Soward CSW chętnie uczęszczają na zajęcia i z zapałem poznają nowe techniki w ramach wybranej dyscypliny. Zajęcia dla dzieci odbywają się w grupach nieprzekraczających 12 uczestników. Dzięki temu instruktor może kontrolować zachowania swoich podopiecznych.

Scroll to Top
Odbierz bezpłatnie plik PDF "25 wskazówek, jak wychować kreatywne dziecko"

Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną