Brainy Sensory Enhancement to
trening mózgu

Międzynarodowy program rozwoju kluczowych kompetencji szkolnych i życiowych, odkrywania talentów i niewiarygodnych możliwości mózgu dziecka, prawdziwego potencjału umysłu, wzmacniania zmysłów, mindfulness, pamięci i inteligencji wielorakich. 

Dzięki naszej metodzie dziecko rozwija przekonanie, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Nabiera pewności siebie, jest pozytywnie nastawione do życia i szczęśliwsze a jego życie zmienia się na lepsze.

Innowacyjne rozwiązania zawarte w metodzie Brainy Sensory Enhancement ukazują niesamowite możliwości mózgu i umysłu dziecka. Brainy SE stymuluje mózg i trenuje umysł poprzez wzmacnianie zmysłów.

Ćwiczenia kontrolowania fal mózgowych oraz ćwiczenia mózgu dają niesamowite wyniki.  Uczą dzieci otwartości na nowe, minimalizują niepokój, kształtują  pozytywne nawyki, co gwarantuje dobry start w przyszłość i pozwala osiągnąć sukces.

Brainy Sensory Enhancement zapewnia Twojemu dziecku dobrą przyszłość, ponieważ wtedy, kiedy to najbardziej skuteczne, wspiera rozwój jego mózgu, wzmacnia zmysły i jego potencjał intelektualny, kreatywność, intuicję, naturalne talenty.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych i eksperymentów, pobudza ciekawość, pozwala odkryć talenty i pasje oraz inteligencje wielorakie i sprawia, że świat staje przed dziećmi otworem.

Jesteśmy ekspertami w zakresie rozwoju dzieci i pracujemy z międzynarodowym zespołem ekspertów. Brainy SE – nasz program wspierania kompetencji szkolnych i życiowych stworzony został przez ekspertów Brain Child Learning  – światowych liderów w dziedzinie badań nad rozwojem ludzkiego mózgu. Innowacyjne techniki uczenia się w połączeniu z przełomowym programem badawczym dały nam mocną pozycję w sektorach edukacji od momentu powstania w 1999 roku. Doskonale wiemy, że w trakcie pierwszych lat życia mózg człowieka dysponuje możliwościami, których nie będzie mieć już nigdy później. To właśnie dlatego Brainy SE staje się pierwszym wyborem rodziców, którzy dostrzegają w swoich dzieciach potencjał i chcą dla nich jak najlepiej.

Kurs Brainy Sensory Enhancement przeznaczony jest dla dzieci od 6 do 16 roku życia. To edukacja przyszłości dla liderów XXI wieku, którzy będą znać swoją wartość, potrafić kreować własną rzeczywistość, są wewnątrzsterowni. 

Program uczy dziecko jak w pełni wykorzystać siłę jego intelektu, kreatywność, intuicję, talenty i pasje. Dzięki temu Brainy SE na całym świecie kształci pokolenia świadomych siebie, młodych ludzi, przekonanych o nieograniczonych możliwościach genialnego umysłu.

Sprawdziliśmy nasz program w polskiej szkole. Dzięki wprowadzeniu programu Brainy SE do programu szkolnego, uczniowie wzorcowej szkoły Brainy – częstochowskiej Soward Academy – osiągają sukcesy naukowe i sportowe.

Przekonaj się, że zajęcia Brainy SE gwarantują rozwój Twojego dziecka i są przepustką do wielkiego świata.

Widok zadowolonego, uśmiechniętego dziecka, które nie boi się stawiać czoła przeciwnościom i z satysfakcją realizuje kolejne życiowe i zawodowe wyzwania, jest warty wszystkiego. 

Korzyści dla dziecka

 1. Świadomość swoich pasji, talentów, mocnych stron
 2. Wiara w nieograniczone możliwości ludzkiego umysłu
 3. Wiara w siebie i bardziej pozytywne podejście do nauki i życia
 4. Szybszy i bardziej efektywny proces uczenia się
 5. Lepsze zapamiętywanie wyuczonych wiadomości
 6. Szybsza i dokładniejsza realizacja zadań szkolnych
 7. Poprawa skupienia i koncentracji uwagi
 8. Szybsze przypominanie informacji
 9. Mniej frustracji przy trudnych zadaniach
 10. Zwiększona zdolność myślenia i rozumienia
 11. Zwiększona szybkość czytania
 12. Poprawa kreatywności myślenia
 13. Lepsza komunikacja z rodzicami, rówieśnikami i nauczycielami

Struktura kursu Brainy SE (Brainy Wzmocnienie Zmysłów - Brainy Sensory Enhancement)

 • Kurs Brainy SE składa się łącznie z 224 lekcji (lekcja trwa 45 minut).
 • Każdy poziom Kursu składa się z 112 lekcji,(lekcja trwa 45 minut).
 • Każdy Poziom Kursu dzieli się na 4 Moduły, po 28 lekcji każdy.
 • Każdy Moduł składa się z 1 warsztatu (2 razy po 5 lekcji) oraz 9 sesji, po 2 lekcje każda – 1 raz w tygodniu.

Wszystkie ćwiczenia wykonywane podczas warsztatów wprowadzających (workshops) i w trakcie sesji ćwiczeniowych (follow-ups) mają znaczenie dla końcowego efektu edukacyjnego w metodzie Brainy.

1

WYJĄTKOWE CECHY KURSU BRAINY SE

Zobacz nasz Webinar

Dr Cezary Wosiński

Prezes Brainy Polska – zaprasza na opowieść o Brainy Sensory Enhancement– edukacji przyszłości dla prawdziwych liderów XXI wieku.

12 problemów szkolnych, które rozwiązuje Brainy Sensory Enhancement!

Brainy Sensory Enahancement

Brainy Sensory Enahancement to program, który daje wszystko, co dla mózgu najlepsze. W trakcie zajęć uwalniamy genialny umysł dziecka i pozwalamy na rozwój kluczowych kompetencji szkolnych i życiowych. Brainy SE pozwala odkrywać talenty dziecka i niewiarygodne możliwości jego mózgu. To właśnie metoda Brainy wzmacnia zmysły, trenuje pamięć i koncentrację, pozwala praktykować mindfulness i wielorakie inteligencje. Dzięki temu dziecko wie, co dla mózgu jest najlepsze i jak prawidłowo wspierać jego rozwój.
Brainy SE sprawia, że dziecko zaczyna w siebie wierzyć i krok po kroku realizuje swoje marzenia. Zyskuje przekonanie, że niemożliwie nie istnieje. Dzięki temu, że w Brainy SE uwalniamy genialny umysł dziecka, pociecha ma zapewnioną dobrą przyszłość. Brainy wspiera bowiem zmysły, potencjał intelektualny dziecka, jego kreatywność, intuicję i naturalne talenty. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych i eksperymentów, warsztaty Brainy SE pobudzają ciekawość, pozwalają odkryć talenty i pasje oraz inteligencje wielorakie i sprawiają, że świat staje przed dziećmi otworem.

file.jpeg
Scroll to Top
Odbierz bezpłatnie plik PDF "25 wskazówek, jak wychować kreatywne dziecko"

Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną

Dostarczamy relacje

Odbierz bezpłatnie Ebooka. Jak prawidłowo chwalić dzieci?