Nasze zajęcia w Soward Smart Kids

1

brainyse.png

Brainy Sensory Enhancement – Brain Power Program to metoda wszechstronnego wzmacniania zmysłów, poprawy funkcji poznawczych mózgu, wspomagania rozwoju inteligencji wielorakich i odkrywania wrodzonych talentów dziecka. Brainy SE ukazuje, że niemożliwe nie istnieje. Każde dziecko rodzi się z talentem, który poprzez odpowiednie metody i techniki może zostać odkryty, rozwijany i pielęgnowany.

Brainy Sensory Enhancement – Brain Power Program to metoda wszechstronnego wzmacniania zmysłów, poprawy funkcji poznawczych mózgu, wspomagania rozwoju inteligencji wielorakich i odkrywania wrodzonych talentów dziecka. Brainy SE ukazuje, że niemożliwe nie istnieje. Każde dziecko rodzi się z talentem, który poprzez odpowiednie metody i techniki może zostać odkryty, rozwijany i pielęgnowany.

2

Jesteśmy symbolem edukacji przyszłości. W Brainy Abacus uczymy nowej matematyki.
Wiemy, że dziecko ma potężny umysł, a możliwości jego mózgu są nieograniczone. Matematyka jutra podnosi umysł dziecka do potęgi, wyposażając je w narzędzia, dzięki którym staje się ono inżynierem swojego życia.

  • Potęgujemy siłę  pamięci, uwagi, koncentracji i skupienia.
  • Dodajemy umiejętności szkolnych.
  • Mnożymy ilość połączeń neuronowych.
  • Uczymy szybkiego liczenia.
  • Odkrywamy tajniki i triki matematyki.

A to wszystko to zaledwie pierwiastek istoty Abacus Brainy.

3

Przedszkole Brainy to unikalny międzynarodowy program edukacyjny dla Dzieci. Przełomowa kombinacja programu rozwoju inteligencji, naukowych metod badania inteligencji Dziecka oraz stylu uczenia się i wsparcia rozwoju mózgu.

Filozofia tego programu polega na tym, że małe dzieci uczą się najlepiej poprzez działanie. Uczenie się nie jest tylko powtarzaniem tego, co mówi ktoś inny; wymaga aktywnego myślenia i eksperymentowania

4

Czy warto znać predyspozycje, z jakimi się rodzimy?

Okazuje się, że większość ludzi nie wie, gdzie szukać inspiracji? od czego zacząć? co powinni robić? Znaleźć odpowiedź  na pytanie, w czym są najlepsi na świecie? Gdzie mogą osiągnąć niezwykłe rezultaty? Czy są dobrzy w swojej pracy, ale nie wypełniają swojej misji, swojego celu? Znalezienie odpowiedzi na te pytania jest bardzo trudne.

5

Brainy Język

Informacje wkrótce

Scroll to Top
Dostarczamy relacje

Odbierz bezpłatnie Ebooka. Jak prawidłowo chwalić dzieci?