Zapisz dziecko na lekcję próbną lub warsztaty weekendowe

O nas

Soward Smart Kids - Akademia kluczowych zajęć dodatkowych wspierających sukces dziecka.

Kontakt z nami

+48 665 691 368
kalisz@soward.eu

Adres naszej szkoły

ul. Ostrowska 12,
62-800 Kalisz
województwo wielkopolskie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy symbolem edukacji przyszłości. Pionierami, których napędza wiara w siłę genialnego umysłu dziecka. Innowatorami w zakresie wykorzystania siły ludzkiego mózgu.

Dla dobra dziecka pracujemy, aby odkryć i odpowiednio wykorzystać jego talenty i pasje. Aby uczynić lepszym jego świat. Wszystko, co robimy służy kształceniu pokolenia świadomych siebie młodych ludzi, przekonanych o nieograniczonych możliwościach genialnego umysłu, którym świat sprzyja.

Kluczowe zajęcia dodatkowe w Kaliszu

Nasz zespół trenerów

ZESPÓŁ

Marta

Mam na imię Marta, jestem instruktorem warsztatów rozwojowych dla najmłodszych. W trakcie zajęć wykorzystuje swoją wiedzę z psychologii oraz pedagogiki nabytą podczas studiów.

Nawiązując relacje z dziećmi staram się stworzyć im odpowiednią atmosferę, taką w której poczują się komfortowo, by mogły swobodnie otworzyć się na przekazywaną przeze mnie treść. Uważam, że praca z dzieckiem jest bardzo odpowiedzialna, ponieważ wpływa na kształtowanie osobowości, dlatego każdego traktuje w sposób indywidualny. Dziecko to mały dorosły. “Dziecko ma prawo być sobą. Ma prawo do popełniania błędów. Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do szacunku. Nie ma dzieci – są ludzie…” J. Korczak."

Opinie naszych klientów

Nasza lokalizacja

Scroll to Top