Brainy Abacus to
matematyka mentalna skupienie koncentracja

Brainy Abacus to naukowa metoda rozwiązywania problemów z koncentracją, skupieniem i pamięcią u dziecka. Wykorzystuje fascynującą metodę Diziphysi, łączącą tradycyjne techniki z osiągnięciami sztucznej inteligencji.

Bazując na znanych od wieków osiągnięciach matematyki mentalnej, program całościowo rozwija funkcje poznawcze i wykonawcze mózgu, dając dziecku w efekcie umiejętność  bardzo szybkiego liczenia i bardzo dobrą znajomość matematyki.

To prowadzony w kilku tysiącach szkół na całym świecie, oparty na naukowych podstawach międzynarodowy program treningu mózgu, matematyki mentalnej, pamięci i bardzo szybkiego liczenia.

Brainy Abacus poprawia umiejętność logicznego myślenia, kompetencje szkolne dziecka i jest najlepszym rozwiązaniem, dzięki ciekawej i inspirującej strukturze kursu matematyki mentalnej.

Nasz innowacyjny kurs pozwala rozwiązać najważniejsze problemy szkolne Twojego dziecka, gdyż sprawia, że uczy się ono szybciej i lepiej zapamiętuje wyuczony materiał.

Stworzona z myślą największych wyzwaniach, przed którymi staje Twoje dziecko w szkole, metoda Brainy Abacus cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, ponieważ uczy zarządzania sobą w czasie, panowania nad stresem szkolnym, co sprawia, że dziecko łatwiej osiąga sukces.

Nauka dowodzi, że dobry kurs matematyki mentalnej korzystnie wpływa na rozwój mózgu dziecka i dba o komfort jego życia.

Innowacyjne rozwiązania zawarte w metodzie Brainy Abacus uczą dzieci otwartości na nowe, minimalizują niepokój, uczą pozytywnych nawyków, co gwarantuje dobry start w przyszłość i pozwala osiągnąć sukces.

Brainy Abacus zapewnia Twojemu spokój w szkole i sprawia, że pokocha ono matematykę, która stanie się dla niego łatwa i przyjemna. Dzieje się tak, ponieważ metoda wtedy, kiedy to najbardziej skuteczne, wspiera rozwój mózgu dziecka, jego potencjał intelektualny, kreatywność.

Jesteśmy ekspertami w zakresie rozwoju dzieci i ich mózgu. Prowadzone przez nas badania nad rozwojem ludzkiego mózgu i nasze innowacyjne techniki uczenia się w połączeniu z przełomowym programem badawczym dały nam mocną pozycję w sektorach edukacji od momentu powstania w 1999 roku. Doskonale wiemy, że w trakcie pierwszych lat życia mózg człowieka dysponuje możliwościami, których nie będzie mieć już nigdy później.

To właśnie dlatego Brainy Abacus staje się pierwszym wyborem rodziców, którzy zauważają problemy z koncentracją, skupieniem i logicznym myśleniem u swojego dziecka lub chcą pomóc im udoskonalić te umiejętności i sprawić, by pokochały matematykę.

Brainy Abacus to kurs dla dzieci od 4 do 14 roku życia.

W czym pomaga Dziecku kurs Brainy Abacus?:

 1. Problemy ze skupieniem i koncentracją
 2. Słaba znajomość systemów liczbowych
 3. Słaba umiejętność rozwiązywania problemów
 4. Niskie zdolności logicznego myślenia
 5. Niskie poczucie własnej wartości
 6. Niedostatek umiejętności szkolnych
 7. Słaba pamięć i wyobraźnia
 8. Brak samodyscypliny

Jakie korzyści uzyska Dziecko uczestnicząc w kursie Brainy Abacus?:

 1. Biegłość matematyczna – miłość do matematyki
 2. Przekonanie o nieograniczonych możliwościach ludzkiego mózgu
 3. Wzmocnienie zmysłu słuchu i umiejętności rozumienia ze słuchu
 4. Wielozadaniowość
 5. Rozwój zdolności motorycznych
 6. Poprawa kreatywności
 7. Dziecko rozwija miłość do matematyki

Brainy Abacus rozwiązuje problemy szkolne

Zobacz 12 problemów szkolnych, w których pomaga nasza metoda

Metoda Diziphysi + fascynująca aplikacja na telefon, czyli osobisty trener sukcesu Twojego dziecka.

5 powodów, dlaczego Brainy Abacus to „trener osobisty” sukcesu szkolnego dziecka?

01.

Trener osobisty dbający o postępy w nauce Twojego dziecka, z którym uczeń spotyka się na zajęciach stacjonarnych/online.

02.

Trener osobisty w postaci nowoczesnej aplikacji mobilnej opartej na sztucznej inteligencji, dzięki której trener Brainy Abacus trzyma rękę na pulsie i na bieżąco śledzi i wspiera i sukces szkolny Twojego dziecka.

03.

Aplikacja wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby zapewnić uczniowi spersonalizowane i niesamowite wrażenia podczas jego podróży do świata nauki.

04.

Aplikacja ma fantastyczny tryb samouczenia, który zapewnia spersonalizowane doświadczenie szkoleniowe.

05.

Aplikacja jest oparta na sztucznej inteligencji, która koncentruje się na uczniu.

Struktura kursu

Kurs Kids (4-8 lat) – trwa 30 miesięcy efektywnej nauki i składa się z 10 etapów.

 • I rok kursu obejmuje 4 etapy z (z poziomu podstawowego);
 • II rok kursu obejmuje 6 etapów (2 etapy podstawowe i 4 zaawansowane).

Kurs Junior (9-14 lat) – trwa 24 miesiące i składa się z 8 etapów:

 • I rok kursu obejmuje 4 etapy (podstawowe);
 • II rok kursu obejmuje 4 etapy (zaawansowane).

Etap trwa 10 tygodni. Zatem każdy etap kończy się w ciągu 3 miesięcy.

kurs_kids
kurs_junior

Elastyczny System Uczenia Się

Każda sesja to prawie 120 minut (2 godziny), na które składają się część A i B. Każda część A i każda część B może zostać przeprowadzona osobno, w inny dzień tygodnia. Oznacza to naukę albo jeden dzień w tygodniu albo dwa dni w tygodniu

Odtwórz wideo

Zobacz nasz Webinar

Dr Cezary Wosiński

Prezes Grupy Edukacyjnej Soward – zaprasza na opowieść o Brainy Abacus – edukacji przyszłości dla prawdziwych liderów XXI wieku.

Dzięki aplikacji mobilnej – osobistemu trenerowi Twojego dziecka:

Brainy Abacus to matematyka mentalna, skupienie i koncentracja

Brainy Abacus to zajęcia matematyki mentalnej, których celem jest wzmocnienie zdolności poznawczych i kompetencji matematycznych dziecka. Dzięki temu, że wiemy, jak działa matematyka mentalna, potrafimy jasno określić, jak wpływa ona na rozwój dziecka. Dziś wiemy, że Brainy Abacus poprawia skupienie. W wyniku stosowania matematyki mentalnej wzmacnia się też koncentracja dziecka. Rozwijają się funkcje poznawcze i wykonawcze mózgu. Wzmożone skupienie i koncentracja sprawiają, że dziecko bardzo szybko liczy i więcej rozumie. To sprawia, że pociecha przestaje bać się matematyki i coraz chętniej poznaje jej reguły.

Brainy Abacus – matematyka mentalna to program, który sprawdza się od tysięcy lat. Dostępny w tysiącach szkół na świecie, sprawia, że u dzieci poprawia się pamięć, skupienie i koncentracja. Wzmacnia  się logiczne myślenie, wzrastają kompetencje szkolne pociechy.

Brainy Abacus to matematyka mentalna w najlepszej odsłonie. Innowacyjny kurs, który pozwala rozwiązać najważniejsze problemy szkolne dziecka. Sprawia, że uczy się ono szybciej, lepiej zapamiętuje wyuczony materiał. Matematyka i w ogóle nauka stają się dla niego łatwe. W efekcie dziecko czuje się w szkole dobrze i pewnie, wychodzi poza swoją strefę komfortu, rozwija skrzydła, co bardzo poprawia komfort jego życia.

Scroll to Top
Odbierz bezpłatnie plik PDF "25 wskazówek, jak wychować kreatywne dziecko"

Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną

Dostarczamy relacje

Odbierz bezpłatnie Ebooka. Jak prawidłowo chwalić dzieci?