AKADEMIA KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI

WSPIERAMY SUKCES DZIECKA

Jesteśmy rewolucjonistami edukacji, którzy wierzą w lepszy świat. Napędza nas wiara, że świat można zmienić, a edukacja jest najlepszym narzędziem pomocy dziecku w osiąganiu najwyższych możliwych celów. Nasza wizja to świat, który uczy i wychowuje. Świat, w którym wszystkie Dzieci mają równe szanse rozwój, według tych samych zasad i programów.

Pragniemy wyposażyć Dziecko w umiejętności niezbędne do szczęśliwego życia. Wypełniamy lukę, która powstaje w polskim systemie edukacyjnym. Nie zwraca się tu uwagi na kompetencje, które są istotne w życiu szkolnym, czy później zawodowym dziecka, a to one są gwarancją szczęścia w szkole, w grupie rówieśniczej, w domu, czy szeroko ujętego sukcesu życiowego. 

Jesteśmy ekspertami w zakresie rozwoju dzieci i pracujemy z międzynarodowym zespołem ekspertów. Brainy SE – nasz program wspierania kompetencji szkolnych i życiowych oraz Brainy Abacus – kurs matematyki mentalnej stworzony został przez ekspertów Brain Child Learning  – światowych liderów w dziedzinie badań nad rozwojem ludzkiego mózgu.

Innowacyjne techniki uczenia się w połączeniu z przełomowym programem badawczym dały nam mocną pozycję w sektorach edukacji od momentu powstania w 1999 roku. Doskonale wiemy, że w trakcie pierwszych lat życia mózg człowieka dysponuje możliwościami, których nie będzie mieć już nigdy później. To właśnie dlatego Brainy SE staje się pierwszym wyborem rodziców, którzy dostrzegają w swoich dzieciach potencjał i chcą dla nich jak najlepiej.

Stworzyliśmy Soward Smart Kids – Szkołę Mistrzów Świata, akademię kluczowych kompetencji, bo wierzymy, że każde dziecko nosi w sobie mistrzowski potencjał.

mgr Dorota Wosińska

PREZES ZARZĄDU FUNDACJI SOWARD KOLOROWA EDUKACJA

Dyrektorka Akademii Soward.
Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Opolskiego. Pasjonatka   wczesnoszkolnej edukacji językowej dzieci i ich rozwoju. Ekspert Instytutu Badań Edukacyjnych. Wykładowca metodyki nauczania języka angielskiego dzieci.

dr Cezary Wosiński

Prezes Zarządu Grupy Edukacyjnej Soward Prezes Zarządu Brainy Polska Wiceprezes Zarządu Fundacji Soward Kolorowa Edukacja

Doktor nauk humanistycznych; specjalność psychopedagogika twórczości. Posiadający ponad 25-letnie udokumentowane doświadczenie w obszarze zarządzania usługami z zakresu oświaty i szkolnictwa wyższego w środowisku krajowym i międzynarodowym oraz bardzo dobre rozeznanie w zakresie europejskich programów edukacyjnych i badawczych nakierowanych na edukację.

Agnieszka Łukasz

Dyrektor ds. Administracji

Absolwentka Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada certyfikaty Cambridge (FCE i CAE) potwierdzające biegłą znajomość języka angielskiego.

Od lat skutecznie łączy pracę z poznawaniem świata. Jej doświadczenie zawodowe to kilkanaście lat pracy w jednej z największych sieci hotelowych świata – Grupie Hotelowej Accor.

Katarzyna Pelc

Dyrektor ds. Marketingu

Absolwentka amerykanistyki i mass mediów na Uniwersytecie Łódzkim oraz filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Swoje doświadczenie w marketingu chętnie wykorzystuje podczas studiów podyplomowych MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Z edukacją związana od kilkunastu lat. Pracę w agencjach reklamowych łączyła z obowiązkami wicedyrektora szkoły. Pasjonatka sztuki, sportów i podróży. Śmiało porusza się w dżungli social mediów i adsów.

Tomasz Klekot

Dyrektor ds. IT

Absolwent Politechniki i WSP w Częstochowie. Pracę w branży IT rozpoczął już w 1999 roku. Posiada kilkunastoletnie  doświadczenie w projektowaniu i zarządzaniu serwisami internetowymi i aplikacjami mobilnymi.
Współpracował z wieloma firmami w Polsce i za granicą. 

Rafał Pęczek

Dyrektor Ds. Rozwoju

Absolwent Zarządzania Instytucjami Publicznymi i Samorządowymi na Politechnice Częstochowskiej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu agencyjną siecią sprzedaży.

Współpracował z najbardziej prestiżowymi firmami w swojej branży, m.in. Orbis Travel, Esky.pl, Traveltech z Krakowa. We wszystkich pełnił funkcje managerskie.

Sylwia Tomalska

DYREKTOR SOWARD SMART KIDS ACADEMY

Absolwentka Politechniki Częstochowskiej. Dzięki prowadzonym badaniom doskonale zna potrzeby, jakie występują w edukacji. Doświadczenie zawodowe zdobywała, stojąc na czele częstochowskiego oddziału jednej z największych franczyz edukacyjnych na świecie. Pracuje nad metodami, które pozwalają dzieciom poznać siebie i odpowiednio wykorzystać swoje talenty i pasje.
Jako trener uczy świadomości ciała, osiągania harmonii i spokoju – tak niezbędnych do zrównoważonego rozwoju. Pasjonatka tańca, podróży i gier planszowych.

Agnieszka Szwejda

WICEDYREKTOR SOWARD SMART KIDS ACADEMY

Trenerka rozwoju dzieci i certyfikowany opiekun dzieci. Za pan brat ze sportem. Pełna przekonania, że pamięć, skupienie i koncentrację, tak jak ciało, trzeba trenować, by osiągać sukces.
Potrafi motywować, inspirować, budować pewność siebie.
Odpowiedzialna za rozwój nie tylko dzieci, ale i całej sieci. Doświadczenie zawodowe zdobywała w dziale rozwoju jednej z najbardziej znanych franczyz edukacyjnych w Polsce i na świecie.

Anna Zaborowska

KIEROWNIK PROGRAMU SOWARD SKILLS

Absolwentka pedagogiki o specjalności opiekuńczej z resocjalizacją na Uniwersytecie Jana Długosza w Częstochowie, a także studiów podyplomowych z historii. Od kilku lat aktywnie pracuje z dziećmi i młodzieżą, zarówno w szkołach, jak i ośrodkach czy placówkach dla dzieci.
Pedagog, który pracuje z misją wspierania dzieci w ich wszechstronnym rozwoju.

Scroll to Top